Comunitatea LovE4cS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Comunitatea LovE4cS

Welcome in our Comunity
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Reclamatie Naked

In jos 
AutorMesaj
dinamita
Vizitator




Reclamatie Naked Empty
MesajSubiect: Reclamatie Naked   Reclamatie Naked Icon_minitimeLun Aug 31, 2009 11:21 pm

Eu am impresia mai Naked ca ar cam trebui sa-ti revizuiesti comportamentul :
1. nereferitor la mine ....parca esti D-Zeu pe server si iti permiti sa faci cam orice...ban/kick /slap /gag/llama/...etc..
Oare nu exista regulamet pt admini pe acest server ...hmmm ma indoiesc. Tu sincer esti cu totul in afara oricarui regulament ..pur si simplu iti bati joc de orice player...
2. Referitor la mine...imi kick pt k nu scot chestia aia care bubuie scz dar nu stiu cum ii zice ...
Reintru pe server imi dai ban 10 min...scrie undeva ca trb sa scot chestia aia ? Tu ai impresia ca e prima data knd joc impreuna cu un admin pe 35HP si am chestia aia activata (suicide bomb)..da cine te crezi mai copile ..u practic esti genul de om caruia i se da un deget si ia toata mana ....profiti de statutul tau detinut "admin".Frate de ani de zile joc CS si am fost admin pe diferite servere dar unul ca tine nu am mai vazut...fuge lumea de pe serv knd te vede pe tine ...
Rog a se lua o masura cu acest admin !!!
Va multumesc !!!
Sus In jos
ASASIN
Loto User
Loto User
ASASIN


Numarul mesajelor : 16
Varsta : 34
Localizare : BUCURESTI
Data de inscriere : 05/05/2009

Reclamatie Naked Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Naked   Reclamatie Naked Icon_minitimeLun Aug 31, 2009 11:37 pm

Eu ti-am dat ban pt ca el tot ati dadea kick si mi-a spus sa ati dau ban ca nuj ce ai facut eu am dat dar altadata nu ma mai iau dp el Reclamatie Naked 575409
Sus In jos
dinamita
Vizitator




Reclamatie Naked Empty
MesajSubiect: Omare durere in .... de reclamatie   Reclamatie Naked Icon_minitimeLun Aug 31, 2009 11:44 pm

Dupa o discutie pe serv dupa exp celor 10 min de ban ...am intrebat de ce am primit ban...toata lumea se cotea ...se pare ca Naked imi dadea kick iar ASASIN asta o fi vre-un admin deghizat sau poate nu il cun yo....imi spune k de la el am primit ban . Il anunt k are o reclamatie ..si imi rasp ca il doare undeva de reclamatia mea ...deci se pare ca poate imi irisesc timpul scriind aici...Poate o sa citeasca si ownerul cele srise aici si o sa ia atitudine....
Dupa cele intamplate si timpul petrecut pe serv am ajuns la concluzia ca e un serv bine realizat dar undeva la conducere exista anumite probleme ....
bft
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatie Naked Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Naked   Reclamatie Naked Icon_minitime

Sus In jos
 
Reclamatie Naked
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ..::ReclamaTie Admin::..
» Reclamatie Print

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Comunitatea LovE4cS :: Other Things :: Plangere admin-
Mergi direct la: